Gamyba
Gamyba
SUNVILA

Mūsų įmonė gamina skandinaviško bei europinio profilių tipo langus ir duris.
Gamyboje naudojamos technologijos leidžia Jums pasiūlyti labai platų gaminių spektrą tiek technologiniu, tiek architektūriniu požiūriu. Neturime jokių „standartinių“ gaminių matmenų, konfigūracijos ar spalvos. Projektuojant langus, kruopščiai dirbame kartu su kiekvienu klientu, norėdami pasiūlyti patį geriausią variantą kiekvienu konkrečiu atveju. Todėl mūsų gaminami langai visada išpildys Jūsų  lūkesčius.

Turime sukaupę ilgametę patirtį projektuojant ir gaminant langus, taip pat gamyboje naudojame naujausias ir pažangiausias medžiagas.
Saugūs langai:
Kliento pageidavimu bei tam tikrais atvejais pagal įstiklinimui keliamus Europos Sąjungos saugumo reikalavimus (Statybos techninis reglamentas STR 2.05.20:2006), gaminame langus ir duris su saugiais stiklo paketais. Tai stiklo paketai, kuriuose naudojami grūdinti arba laminuoti stiklai. Grūdintas stiklas yra 4-5 kartus stipresnis už įprastinį, o dūždamas jis subyra į mažas daleles bukais kraštais. Jį reikia naudoti patalpose, kur stiklas gali būti pažeistas dėl pastatuose esančių žmonių veiklos (pvz., įėjimo durys), taip pat tam tikrose kritinėse zonose. Laminuotas stiklas - tai stiklas, padegtas specialia plėvele. Po smūgio stiklas įtrūksta, įlūžta. Stiklo šukės išlieka prilipusios prie plėvelės. Mes Jums visada patarsime, kur ir kokį saugų stiklą geriausia naudoti.

Savaime išsivalantys langai:

Tokiems langams naudojamas specialus puslaidininkių plėvele padengtas stiklas, kuris veikiamas ultravioletinės saulės spinduliuotės bei lietaus vandens, tolygiai paskirsto ir greičiau išdžiovina vandens perteklių. Todėl ant stiklo nelieka specifinių išdžiūvusio vandens ruoželių. Be to šis sluoksnis skaido ir pašalina purvą.  Žinoma, tai nereiškia, kad lango visai nereikia valyti, tačiau šį darbą atlikti reikės žymiai rečiau.

Garsą izoliuojantys langai:
Svarbiausią reikšmę lango garso laidumui turi stiklo paketas. Pagrindiniai veiksniai, lemiantys stiklo paketo garso izoliaciją yra stiklo masė (kuo didesnis stiklas, tuo garso laidumas mažesnis), atstumas tarp stiklų (kuo didesnis, tuo geresnė izoliacija), stiklų konfigūracija (naudojami skirtingų storių stiklai). Taigi ten, kur reikia itin geros garso izoliacijos, reikėtų rinktis stiklo paketus su kuo storesniais stiklais (6, 8 ar 10 mm). Dar geriau, kad bent vienas iš jų būtų su garsą izoliuojančia plėvele, o atstumas tarp stiklų 16-20 mm.

Šilumą taupantiems patariame:
Priklausomai nuo pastato konstrukcijos langams ir durims tenkanti šilumos nuostolių dalis yra nuo 21%  iki 33%. Savo ruo˛tu pagrindinė lango šiluminio nuostolio dalis yra stiklas. Geriausiai šilumą izoliuoja stiklo paketai, kuriuose naudojami selektyviniai stiklai. Stiklo paketo vidų pripildžius ne oru, o inertinėmis dujomis (argonu, kriptonu) šilumos izoliacinės savybės dar labiau pagerėja. Šilumos perdavimas yra išreiškiamas šilumos perdavimo koeficientu U - tai šilumos perdavimas per 1 m2 ploto paviršių, esant 1C° temperatūrų skirtumui tarp skirtingų paviršiaus pusių. Itin gerą izoliaciją galima pasiekti naudojant trijų stiklų paketą su inertinėmis dujomis – kriptonu. Toks dvikamerinis stiklo paketas leidžia sumažinti U reikšmę iki 0,5 W/m2K.

Apsisaugojimui nuo karščio siūlome:
Apsisaugojimo nuo karščio problema iškyla patalpose su dideliais langais į pietinę ir vakarinę pusę. Infraraudonieji spinduliai kartu su kitais spinduliais beveik netrukdomi praeina pro abu stiklo paketo stiklus ir įšildo patalpoje esančius baldus, sienas, grindis. Nuo įšilusių daiktų šyla visa patalpa. Norint išlaikyti optimalią patalpų oro temperatūrą, tenka kondicionuoti (vėsinti) patalpų orą. Oro atvėsinimas 1 C° kainuoja maždaug tris kartus daugiau, nei tiek pat jį pašildyti. Todėl stiklinimui siūlome naudoti stiklo paketą su išoriniu saulės kontrolės stiklu. Tai patys naujausi stiklai, šiuo metu sparčiai populiarėjantys Europoje, vizualiai beveik nesiskiriantys nuo skaidraus stiklo, tačiau vasarą efektyviai atspindintys saulės spindulius, o žiemą padedantys išsaugoti šilumą. Šis stiklas praleidžia tik tam tikrą dalį saulės spindulių, užtikrinančių pakankamą apšvietimą, bet neleidžiančių patalpai perkaisti.